Агенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство Нерухомості
Комерційна пропозиція м. Івано-Франківськ

Адреса будівництва: м. Івано-Франківськ

Пропонуємо до продажу приміщення торгово-офісного комплексу в шикарному житловому будинку з вишуканим архітектурним рішенням на перехресті вул.Гаркуші та вул.Залізнична, загальною площею 791.7м.кв. Комплекс складається з шести окремих приміщень, розташованих на першому, другому та підвальному поверхах. Висота 1-го поверху-3,5м., 2-го поверху-3,2м., підвального-3м. Напроти знаходиться привокзальний сквер. Можливий продаж кожного з приміщень окремо. За 160м. від комплексу знаходиться залізничний вокзал та за 70м.- автовокзал , великий людинопотік в даному районі міста. Транспортна доступність в будь-який куточок Франківська. Більшість приміщень передано в користування підприємцям, купуючи комплекс, отримуєте готовий бізнес зі здачею нерухомості в оренду.

Загальна площа комплексу 791.7 м.кв

вартість 850 000 $

Агенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство Нерухомості
Продаж торгової площі, Івано-Франківська обл., м.Калуш

Адреса будівництва: Івано-Франківська обл., м.Калуш

Приміщення вільного призначення .Площею 270.0 м.кв. Знаходиться в центральній частині міста , по вул. Бульвар Незалежності. Окремий під'їзд для габаритного товару, парковки для автомобілів, зручна транспортна розв'язка. Поруч розташований торговий центр "Торба" ,  та великий спальний район.

Загальна площа комплексу : 270.0 м.кв

Вартість : 189000 $

Агенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство Нерухомості
Івано-Франківська обл., м.Калуш

Адреса будівництва: Івано-Франківська обл., м.Калуш

Продається приміщення, готовий бізнес, в центрі м. Калуш по вул. Бульвар Незалежності, 2. В приміщенні ремонт, автономне опалення, енергозберігаючі вікна. Великий торговий зал та окремі допоміжні приміщення загальною площею 839.7м.кв. А також місця для тимчасового зберігання авто, окремі під'їзди для розвантаження та завантаження габаритного товару. 

Загальна площа комплексу 839.7 м.кв

 

вартість 839700 $

Агенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство Нерухомості
Продаж торгової площі,м.Івано-Франківськ

Адреса будівництва: м.Івано-Франківськ

Пропонуємо до продажу два підвальні приміщення площею 136.9м.кв. та 133.1м.кв. разом загальною площею 270м.кв., в шикарному житловому будинку з вишуканим архітектурним рішенням на перехресті вул.Гаркуші та вул.Залізнична. Об'єкт складається з двох окремих приміщень, розташованих в підвальному поверсі, кожне з них має свої окремі входи з вулиці Гаркуші, а також окремий вхід з двору для розвантаження та завантаження габаритного товару (наприклад меблів). Висота підвального поверху-3м. Напроти знаходиться привокзальний сквер. Можливий продаж кожного з приміщень окремо. За 160м. від комплексу знаходиться залізничний вокзал та за 70м.- автовокзал, великий людинопотік в даному районі міста. Транспортна доступність в будь-який куточок Франківська. Приміщення передано в користування підприємцям, купуючи комплекс, отримуєте готовий бізнес зі здачею нерухомості в оренду.

 

   Загальна площа: 270м.кв.

     Вартість: 270000 $

Агенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство Нерухомості
Комерційна пропозиція м.Київ, вул. Агітаторська 3,5,7

Адреса будівництва: м.Київ, вул. Агітаторська 3,5,7

Пропонуємо до продажу унікальний розроблений комплекс 5-ти багатоквартирних клубних будинків закритого типу.
ГОТОВА І ЗАТВЕРДЖЕНА СТАДІЯ  "ПРОЕКТ".
Земельна ділянка 30 соток в центральній частині Києва, Соломянський р-н,(Батиєва гора). 
Приватна власність. Тихе місце.Гарний краєвид. Кожен будинок має 5-ть поверхів, підвал і мансарду.
Загальна площа 5350м.кв. Кожен будинок має підземний паркінг.
Вартість 260 000 дол.  Можливий бартер на збірний залізобетон та червону керамічну цеглу. 
Агенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство Нерухомості
Продаж торгової площі, м.Івано-Франківськ

Адреса будівництва: м. Івано-Франківськ

Пропонуємо до продажу підвальне приміщення вільного призначення, яке знаходиться в самому центрі м.Івано-Франківськ в гарному будинку преміум-класу по вул. Гетьмана Мазепи. Приміщення грамотного планування з двома окремими входами, загальною площею - 280.3м.кв. та висотою - 3м. Неподалік знаходяться міський парк відпочинку та міське озеро. Зручна транспортна розв'язка та доступність в будь-який куточок міста. Приміщення передано в користування підприємцям, придбавши його, отримуєте готовий бізнес зі здачею нерухомості в оренду.

   Загальна площа приміщення: 280.3м.кв.

   Вартість: 308330 $

Агенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство Нерухомості
Комерційна пропозиція. м. Київ вул. Бударіна 3 А

Адреса будівництва: м. Київ вул. Бударіна 3 А

м. Київ вул. Бударіна 3 А 
житловий 16-ти поверховий будинок введений в експлуатацію 2008 року.
Продаються нежитлові приміщення на технічному поверсі (мансардному), 
повноцінні вікна, висота приміщень  2м30см. Введені в експлуатацію. 
   №110  площа   80,80 кв.м.
   №109  площа   62,10 кв.м. 
   №112  площа    63,90 кв.м.
Ціна: 1350грн. (50$) / 1м.кв.
тел.: (050) 432-27-27

 

Агенство Нерухомості
Комерційна Пропозиція м. Тисмениця, Івано-Франківська обл.

Адреса будівництва: м. Тисмениця, Івано-Франківська обл.

Земельна ділянка: м. Тисмениця, Івано-Франківської обл.
Площа земельної ділянки: 0,7606 га.
Цільове призначення: Для ведення особистого селянського господарства. садівництва, городництва, сінокосіння і випасання худоби.

 Пропонуємо до продажу земельну ділянку від 0,10га. із цільовим призначенням: "для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння і випасання худоби". Ділянка знаходиться в екологічно чистій зоні за 5км від м.Івано-Франківськ та за 1,3км, до м.Тисмениця.  
Ціна: 1500 $ за 0,01га
Тел.: (0342) 72-98-66(067) 342-26-68

Агенство Нерухомості
Земельна ділянка с. Вовчинець, Івано-Франківська обл.

Адреса будівництва: с. Вовчинець, Івано-Франківської міської ради.

Площа земельної ділянки:   0,2468, 0,248, 0,2459, 0,2192, 0,2128, 0,2066, 0,2275, 0,2092, 0,2269, 0,219, 0,2436 га, можливий поділ ділянок.

Цільове призначення: Під будівництво власного житла

 Пропонуємо до продажу земельну ділянку від 0.10га. і більше із цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд». Ділянка знаходиться в с. Вовчинець на межі з м. Івано-Франківськ неподалік колишнього базару «Анатоль». Поруч розташований елітний район приватних особняків. На фото з супутника гарно видно місцевість: зліва протікає річка Бистриця Надвірнянська, а за 600 метрів - кільцева дорога м.Івано-Франківська, що дає змогу проїхати мешканцям в будь-яку частину міста та до торгових центрів «ТОРБА», «ВЕЛЕС», «МЕТРО». Найближча до ділянки АГЗС за 650м. Поруч ведеться будівництво нового житлового кварталу з власною інфраструктурою.

Вартість 3000 у.о. за 0.01га.

 Тел.: (0342) 72-98-66(067) 342-26-68

Агенство Нерухомості
Земельна ділянка: с.Сливки, Рожнятівського Району Івано-Франківської обл.

Адреса будівництва: с. Сливки, Рожнятівського Району Івано-Франківської обл.

Земельна Ділянка: с. Сливки, Рожнятівського Району Івано-Франківської обл.
Площа Земельної Ділянки: Від 0,8 Га.

Агенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство НерухомостіАгенство Нерухомості
Земельна ділянка м. Київ, Шевченківський р-н вул. Ризька 57 А, Б, В.

Адреса будівництва: м. Київ, Шевченківський р-н вул. Ризька 57 А, Б, В.

Земельна ділянка 30 соток в лісопарковій зоні. Чудове місце розташування. Тихий зелений район великого центру Києва. Кращий варіант під приватну забудову, клубний будинок з закритою територією Ділянка рівна, прямокутної форми. Напроти приватний сектор. Всі міські комунікації (газ, електрика, вода, каналізація).
Цільове призначення: будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд..
Державний акт на право власності на земельну ділянку

Площа земельних ділянок:
1). 0,1000 га.
2). 0,1000 га.
3). 0,1000 га.
Ціна : 156 000 грн. (6 000$) / за сотку

тел.: (050) 432-27-27