Про нас

Про нас

    Свою діяльність компанія розпочала з 2000 року, як одна з найпотужніших компаній в Івано-Франківському регіоні. Згодом в 2011 році ми об'єдналась в групу компаній "Новий дім", де розпочався новий виток в історії розвитку. Зараз компанія активно будує 2 великих житлових комплекси в столичних передмістях – в м. Буча та м. Обухів, а також готельний комплекс в екологічно чистій курортній зоні Карпат в ТК «Буковель» .  А за 18 років на ринку житла нами введено в експлуатацію сотні тисяч квадратних метрів в різних містах України.

    За роки нашої роботи ми побудували не тільки житлові квартали, але й принципи роботи, яких неухильно дотримуємося:

1. Будинок повинен бути надійним. Ми впевнені, що кожен етап будівництва повинен контролюватися. В будівництві використовуємо тільки перевірені, сертифіковані матеріали, з впровадженням новітніх технологій. «Новий дім» зводить будинки з натурального, екологічно чистого матеріалу.  Цегла, на думку спеціалістів компанії, допомагає будувати тепле і надійне житло, в якому приємно жити. Ми вважаємо, що займатися будівництвом повинні тільки професіонали в своїй справі. Саме тому ми відповідаємо за якість кожної нашої будівлі.

2. Будинок повинен знаходиться в зручному для життя місці. Саме тому ми завжди ретельно аналізували переваги і недоліки різноманітних локацій, переш ніж почати будівництво. Всі наші житлові масиви розміщені в місцях з розвиненою комерційною і соціальною інфраструктурою, а також транспортною доступністю. На сьогоднішній день, ГК «Новий дім» в нових проектах ставить перед собою завдання комплексної квартальної забудови з власною соціальною інфраструктурою, враховуючи еталони якості європейського рівня з чітким зонуванням території комплексу: відособлена, закрита житлова зона, під охороною; тротуарні доріжки; дитячі та спортивні майданчики з професійним обладнанням, фонтанні комплекси; місця відпочинку для всіх жителів мікрорайону, надземний і підземний паркінг.

3. Квартири повинні бути функціональними. Ми проти нераціонального планування. Планування квартир ретельно продумується, щоб житлова площа була максимально комфортною. Особливо привабливим останнім часом для покупців є євро-планування квартир з об’єднаною вітальнею та кухнею – смарт-квартири; квартири з відкритими терасами та панорамними вікнами.

    Чому клієнти нам довіряють? 

    За роки роботи на ринку компанія реалізувала десятки проектів,  в тому числі високого рівня складності, і що головне, ми не зупиняємось на досягнутому.

    Ми не затягуємо терміни введення в експлуатацію. Найкращий забудовник той, що не підводить своїх клієнтів і дотримується своїх обіцянок. Ми не допускаємо затягування будівництва і часом здаємо свої проекти навіть раніше визначеного терміну.

    Ми говоримо правду, ми дорожимо нашою репутацією. І наше добре ім´я існує не на словах - нам довірились вже тисячі сімей, які стали щасливими власниками своїх законних квадратних метрів.

    І найголовніше, всі наші зусилля направлені на те, щоб на новому місці якість життя стала кращою.

    Ми збудуємо Вам дім і посадимо дерева

    Живіть в добробуті і злагоді.