Про нас

Про нас

    Свою діяльність компанія розпочала з 2000 року, як одна з найпотужніших компаній в Івано-Франківському регіоні. Згодом в 2011 році ми об'єдналась в групу компаній "Новий дім", де розпочався новий виток в історії розвитку. Зараз компанія активно будує 2 великих житлових комплекси в столичних передмістях – в м. Буча та м. Обухів, а також апартготель в екологічно чистій курортній зоні Карпат в ТК «Буковель» .  А за 19 років на ринку житла нами введено в експлуатацію сотні тисяч квадратних метрів в різних містах України.

    За роки нашої роботи ми побудували не тільки житлові квартали, але й принципи роботи, яких неухильно дотримуємося:

1. Будинок повинен бути надійним. Ми впевнені, що кожен етап будівництва повинен контролюватися. В будівництві використовуємо тільки перевірені, сертифіковані матеріали, з впровадженням новітніх технологій. «Новий дім» зводить будинки з натурального, екологічно чистого матеріалу.  Цегла, на думку спеціалістів компанії, допомагає будувати тепле і надійне житло, в якому приємно жити. Ми вважаємо, що займатися будівництвом повинні тільки професіонали в своїй справі. Саме тому ми відповідаємо за якість кожної нашої будівлі.

2. Будинок повинен знаходиться в зручному для життя місці. Саме тому ми завжди ретельно аналізували переваги і недоліки різноманітних локацій, переш ніж почати будівництво. Всі наші житлові масиви розміщені в місцях з розвиненою комерційною і соціальною інфраструктурою, а також транспортною доступністю. На сьогоднішній день, ГК «Новий дім» в нових проектах ставить перед собою завдання комплексної квартальної забудови з власною соціальною інфраструктурою, враховуючи еталони якості європейського рівня з чітким зонуванням території комплексу: відособлена, закрита житлова зона, під охороною; тротуарні доріжки; дитячі та спортивні майданчики з професійним обладнанням, фонтанні комплекси; місця відпочинку для всіх жителів мікрорайону, паркінг.

3. Квартири повинні бути функціональними. Ми проти нераціонального планування. Планування квартир ретельно продумується, щоб житлова площа була максимально комфортною. Особливо привабливим останнім часом для покупців є євро-планування квартир з об’єднаною вітальнею та кухнею – смарт-квартири; квартири з відкритими терасами та панорамними вікнами.

    За роки роботи на ринку компанія реалізувала десятки проектів,  в тому числі високого рівня складності, і що головне, ми не зупиняємось на досягнутому.

    Всі наші зусилля направлені на те, щоб на новому місці якість життя стала кращою.

    Ми збудуємо Вам дім і посадимо дерева

    Живіть в добробуті і злагоді.